Polski    English   


Przekaż 1%       Apel       Leczenie       Galeria       Kontakt


Szanowni Państwo!

Kochani Ofiarodawcy!
    Urzędy skarbowe przekazały do Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" pieniądze z 1% podatku.


    Nie jesteśmy w stanie podziękować Wam osobiście, gdyż nie mamy dostępu do danych osobowych podatników.


    Jesteśmy wdzięczni Wszystkim, którzy przekazali 1% podatku na rzecz Kamilka. Z całego serca dziękujemy za każdą kwotę. Zebrane w ten sposób fundusze, przeznaczymy na leki, rehabilitację w domu oraz turnus rehabilitacyjny. W przyszłym roku również na zakup wózka inwalidzkiego.


Wdzięczni Dominika i Tomek Nowakowscy - rodzice Kamilka


1% z podatku za 2013 rok wpłynął z następujących urzędów skarbowych:

-Koło, -Włocławek, -Wrocław, -Łódź, -Kutno, -Ostrów Wielkopolski, -Wejherowo, -Skarżysko-Kamienna, -Mysłowice, -Ostrołęka, -Bytom, -Toruń, -Warszawa, -Lębork, -Kartuzy, -Szczecin, -Lipno, -Zgierz, -Chełm, -Rzeszów, -Gdańsk, -Aleksandrów Kujawski -Pleszew, -Kraków, -Janów Lubelski, -Żywiec, -Koszalin, -Poznań, -Puck, -Białogard, -Giżycko, -Zielona Góra, -Głogów, -Kępno, -Inowrocław, -Piaseczno,- Płock, -Bydgoszcz, -Biała Podlaska, -Olsztyn, -Bielsko-Biała, -Sopot, -Pruszcz Gdański, -Tomaszów Mazowiecki, -Mława, -Sieradz, -Głubczyce, -Głowno, -Szczytno, -Katowice.


    Zapewniamy, że pieniążki z 1% podatku, jak i darowizn, które trafiają na subkonto Kamila w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", są przeznaczane na jego leczenie i rehabilitację. Poniesione koszty, natomiast rozliczane są przez Fundację na podstawie rachunków i faktur.


Informacje o pomocy dla Kamilka również na stronie Fundacji
www.dzieciom.pl/5043